Menu
  • (096) 629-42-55
0 шт.

Ваша корзина пуста

Прямые поставки от производителя

Английское качество

Гарантия 3 года

Быстрая доставка

Обмен/возврат в течение 14 дней

Pioneer Expedition

Створений під враженням від подорожей та великої спадщини Британії, дизайн коляски Pioneer Expedition порине Вас і малюка в світ захоплюючих пригод.

Теплі бронзові напівтони та ексклюзивна тканина з плетеним візерунком майстерно виконані в дизайні Pioneer Expedition. Стильне бронзове шасі, ручка і бампер кольору какао додають відчуття розкоші. Крім того, в комплект Special Edition Expedition входить стильна сумка для сповивання в кольорі коляски та розкішний двосторонній матрац.

Pioneer – це ідеальний повний комплект для новонародженого та малюка до трьох років. Люльку можна використовувати для нічного сну. А коли малюк підросте, встановіть сидіння прогулянкового блоку замість люльки для використання Вашої Pioneer в якості прогулянкової коляски в положенні «обличчям до мами» або «обличчям вперед». За допомогою додаткового аксесуара - автокрісла Simplicity можна створити систему для подорожей.

Шасі PIONEER:

Бронзове шасі лімітованої серії PIONEER не тільки стильне та красиве, але ще й міцне та готове до пригод.

Люлька для новонародженного:

Люлька має повністю горизонтальне положення та ідеально підходить для нічного сну. З люлькою використовують капюшон та накидку на ніжки, які надані в комплекті з коляскою.

Сидіння:

Сидіння прогулянкового блоку оснащено 5-точковими ременями безпеки та може бути встановлене обличчям до Вас або у зворотний бік, щоб малюк міг спостерігати навколишній світ. 3 позиції рівня нахилу спинки додають комфорт малюку, який дрімає.

Капюшон та накидка на ніжки:

 

Капюшон та накидка на ніжки, які прикрашені плетеним візерунком, використовуються як для люльки, так і для прогулянкового блоку.

Розкішний двосторонній матрац:

У комплект також входить розкішний матрац зі штучного хутра, що забезпечує затишок та комфорт.

Розкішна сумка для сповивання:

Ця розкішна сумка з еко-шкіри теж входить в комплект і має плечовий ремінь для перенесення, а також може закріплюватися на ручці коляски.

Дощовик:

 

Дощовик ідеально покриває Вашу коляску, захищаючи тканину Expedition.

Адаптери для автокрісла SIMPLICITY:

Адаптери для автокрісла Simplicity, які дозволяють перетворити Вашу коляску в повноцінну систему для подорожей, входять в комплект.

Розміри:

 

 Д 90 см Ш 60 см В 107 см

 Розміри люльки:

 Д 67 см Ш 27 см Г 16 см

 Розміри сидіння:

 В 49 см Ш 28 см Г 22 см

 В складеному вигляді:

 Д 86,5 см Ш 60 см В 33 см

 Вага:

 Шасі: 7,5 кг

 Люлька/Сидіння: 3,5 кг

 Загальна: 11 кг

Write A Review