Menu
  • (096) 629-42-55
0 шт.

Ваша корзина пуста

Кронпринцеса Греції – Марі-Шанталь, розповіла, що надихнуло її на створення спільної коллекції з Silver Cross.

Кронпринцеса Греції – Марі-Шанталь, розповіла, що надихнуло її на створення спільної коллекції з Silver Cross.

Ви вперше співпрацювали з Silver Cross. Що Вам подобається в цьому бренді?

По-перше, я люблю британську спадщину Silver Cross і все те, що бренд символізує. Класичний, який не знає тимчасових меж, стиль і творчий підхід грають в моєму житті велику роль. Тому, коли з'явилася можливість співпраці з Silver Cross, я подумала як це прекрасно! Silver Cross - це ще один прекрасний класичний британський бренд з величезним спадком. У моєї матері була чудова класична коляска Silver Cross в синьо-кремовому кольорі, в якій вона катала мою сестру Піа та мене. Мій чоловік також був «малюком Silver Cross». Я знайшла чудову фотографію, на якій моя свекруха і Королева Іспанії зображені разом зі своїми колясками Silver Cross. І це ще більше наблизило мене до думки про співпрацю.

Що у підсумку Ви можете сказати про колекцію?

Разом ми створили прекрасну колекцію колясок, меблів та постільної білизни. Ми почали проект зі створення колажу з різними зображеннями королеви, класичних автомобілів, сірої фланелі та шотландського твіду. Це поєднання класичних англійських зображень стало головним принципом колекції - поєднання класичного стилю та сучасної якості.

Ваша колекція дитячого одягу знаменита своїм класичним, актуальним дизайном і розкішними тканинами. Надихнула вона Вас на нову колекцію колясок та дитячих меблів?

Так, стиль дизайну нашого дитячого одягу надихнув мене, коли я починала роботу над колекцією. Моя любов до класики, традиційного дизайну з нотками сучасності надихнули мене на колекцію колясок Marie-Chantal Silver Cross. Гаму кольорів, яку я підібрала для колекції постільної білизни та ковдр для колясок, відображається ідея бренду дитячого одягу Marie-Chantal - традиційні крила ангелів та забарвлення.

 Чудова майстерність виконання - важлива частина Вашого дизайну. Чи стало це ключовим фактором для співпраці з SilverCross?

 Це дійсно так і мені було дуже приємно працювати з фантастичною командою дизайнерів Silver Cross і я переконалася, що кожна деталь виконана на найвищому рівні. Чудове виконання - це головна особливість наших колекцій дитячого одягу, і я була дуже рада, що Silver Cross розділяє мої цінності, що стосуються якості та уваги до деталей. Наша спільна колекція спроектована з огляду служби на довгі роки, на передачу у спадок майбутнім поколінням.

Ваш фірмовий дизайнерський знак - крила янголів, присутній у всій колекції. Розкажіть, що це символізує.

Фірмова емблема Marie-Chantal Angel Wing - це один з наших класичних дизайнів, який був створений на початку заснування бренду. Я була вагітна моєю третьою дитиною, а коли він народився, був дуже схожий на янголятко, тому цей дизайн присвячений йому. На сьогоднішній день у нас є повна колекція Angel Wings, від ковдр до «боді» та кашемірових светрів з візерунком Angel Wing на спині. Постільна білизна та ковдри, які я створила для Silver Cross - це розкішне поєднання кашеміру та чистої натуральної вовни, таке м'яке і затишне, що дуже важливо для дитячого комфорту.

 Ви - мама п'ятьох дітей. Як Ви знаходите баланс між роботою та материнством?

 Я задаю темп та розставляю пріоритети. Я хороший делегат і в мене чудова команда, на яку я можу покластися, вони знають мене дуже добре і наша робота схожа на годинниковий механізм. Всі мої п'ятеро дітей зайняті школою, тому я можу більше часу присвятити бренду, але як і всі працюючі мами, я навчилася «жонглювати» моїм особистим життям і професійною діяльністю.

 Нам сподобалася вся нова колекція, а у Вас є якась особливо улюблена річ?

 Я обожнюю всю колекцію, але якби мені довелося вибирати щось одне, я би обрала ліжечко, так як я застосувала мій досвід материнства і додала деякі деталі, які мені хотілося б мати в ліжечку, коли мої діти були немовлятами. На ній є герб Marie-Chantal, який символізує наш бренд. Я дуже щаслива співпраці з Silver Cross - це було чудове відкриття!