Menu
  • (096) 629-42-55
0 шт.

Ваша корзина пуста

Прогулянкові коляски

Комфортні і безпечні прогулянкові коляски для малюків

Коляски трансформери

Коляски 2 в 1

Silver Cross - найкращий початок життя. Дитячі коляски Silver Cross - це більше, ніж перший транспорт малюка. Silver Cross стане Вашою сімейною традицією. Наприклад, в Англії, на батьківщині Silver Cross, до колясок особливе ставлення, їх передають у спадок. Модельний ряд Silver Cross широкий і різноманітний за категоріями, коляски 2 в 1, прогулянкові коляски по колірній палітрі, комплектації, ціни. Активним сучасним батькам підійде функціональна прогулянкова коляска Reflex, подорожуючим-найлегша коляска тростину Zest, а прихильникам класики - коляска-трансформер Sleepover Elegance, як у Принца Джорджа, майбутнього спадкоємця британського престолу! Дитячі коляски Silver Cross також відомі своїми інноваційними колясками 2 в 1, такими як Surf і Pioneer: найзручніші коляски в своїй категорії. Так само у нас є коляска книжка Avia. Найкрасивіша коляска, Balmoral, - справжня королева серед колясок. А коляска Aston Martin, створена на базі Silver Cross Surf, підкреслить статус і не залишить байдужими любителів швидкої їзди і речей преміум-класу. - коляска silver cross. Ви можете купити Silver Cross у офіційного представника в Україні. Гарантія на весь модельний ряд 2 Року! 


Новини та акції

від SilverCross Ukraine
Акция на весь Январь!

Акция на весь Январь!

Скидки в январе до 10% на все коляски Silver Cross!
Кронпринцеса Греції – Марі-Шанталь, розповіла, що надихнуло її на створення спільної коллекції з Silver Cross.

Кронпринцеса Греції – Марі-Шанталь, розповіла, що надихнуло її на створення спільної коллекції з Silver Cross.

Кронпринцеса Греції - Марі-Шанталь, розповіла, що надихнуло її на створення спільної колекції з Silver Cross. Кронпринцеса Греції Марі-Шанталь, засновниця бренду дитячого одягу Marie-Chantal у співпраці з дизайнерами Silver Cross створила нову ексклюзивну колекцію колясок і дитячих меблів.

Остерігайтеся підробок!

Шановні відвідувачі! Звертаємо Вашу увагу що в інтернеті з'явилися магазини шахраї, будьте уважні і купуйте тільки оригінальну продукцію. Читати далі ...